₺18,05 KDV Dahil
₺21,24 KDV Dahil
₺31,86 KDV Dahil
₺35,40 KDV Dahil
1

Taşıma ve kullanım kolaylığı, her ton ve renk seçenekleriyle uzun ömürlü olmasından dolayı sprey boyalar, alternatif boya çeşidi haline geldi. Eğlenceli uygulaması ve ek malzemeler gerektirmemesi ile ön plana çıkan sprey boyalar, taş, cam, plastik, metal, ahşap, karton, lastik ve seramik, porselen gibi birçok farklı yüzeye rahat bir şekilde uygulanabiliyor.

Fırça ile işlem yapılabilen yüzey alanlara oranla çok daha pürüzsüz görünü ile boyalarda eşit dağılım sağlıyor ve hızlı bir şekilde kuruyor. Sanatsal aktiviteler, modern dekorasyon fikirleri, rötuş yapma etkinlikleri ile beraber dış ve iç bütün mekanlarda sprey boyalar kullanılabilir. Bu boya türleri, kullanıma tamamen hazır haldedir.  

Sprey Boya Çeşitleri

Grafiti sanatı, sprey boyaların kullanımında akla ilk gelen en popüler alan gibi görünse de sprey boyalar, doğru alanlarda doğru boyalar kullanılarak birçok maddeye yepyeni bir görünüm kazandırılabilir.

Farklı türdeki yüzeylere uygulandığı zaman çok daha güçlü bir biçimde tutunarak en etkili etkiyi verebilmesi için geliştirilen farklı sprey boya türleri de vardır. Isıya karşı dayanıklı olan yanmaz sprey boyalar, sökülebilen ve renk değiştirebilen sprey boya alternatifleriyle beraber pas sökücü yağlayıcı, balata spreyi gibi tam olarak istenilen tona ulaşılabilmesini sağlayan farklı sprey boya seçenekleri de bulunuyor.

Sprey Boya Fiyatları

Birçok farklı alternatifin bulunduğu sprey boya fiyatları, kullanılan malzemelere, markaya, etkisine ve türlerine göre değişiyor. En kaliteli markalara ve farklı türden sprey boyalara Hamdi Dede’nin çok avantajlı fiyatları ile anında ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı