₺0,28 KDV Dahil
₺0,51 KDV Dahil
₺449,19 KDV Dahil
₺816,71 KDV Dahil
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
1

Kursun Yüzük Fiyatları

Halat eklerinin bir parçası olan yüzük, bağlantı elemanı olarak da bilinir. Özellikle de çelik halat, sapan yapımında kullanılan bir parçadır. Yapı market, bahçe, outdoor ürünleri kategorisinden, marin ürünler ve halat eklerinin bir alt ürünü olarak görülür. En çok çelik halatlar ile kullanılan yüzük kategorisine baktığınız zaman, ürünün krom olduğunu da görebilirsiniz. Krom, özellikle de dayanıklı olması sebebiyle en çok kullanılan maddelerden birisidir. Yüzük üretiminde krom maddesinin kullanılması, yapılacak işlemler gereği dayanıklı olmasını da sağlayacaktır.

Yüzük Çeşitleri

Söz ettiğimiz üzere halat ekleri kategorisinde yer alan krom yüzük çeşitleri, modeline göre değil, boyutuna göre farklılık gösterir. Bu durumda ise kullanılacak olan halata karşın, en ideal olan ürünü hamdidede.com web sitesinden kolaylıkla seçebilirsiniz. Gerek kalite açısından gerekse de kullanım alanı bakımından büyük fayda sağlayacak olan krom yüzük, en ideal şekilde sizlere sunulmuştur.

Yüzükler, genel itibari ile sapan yapımı için tercih ediliyor. Bu sapanlar sayesinde yükler, halatın ve sapanın ağırlığına göre kaldırma işlevini gerçekleştirir. Bu aşamada yüzük, buradaki en önemli ürün olacaktır. Bağlantı yerlerini oluşturan ürünlerden birisi olan yüzük, ne kadar güçlü ise işlevini de o kadar iyi yerine getirebilir. Bu durumda krom bazlı yüzük, en işlevli olan yüzük ürünü olacaktır. Dolayısıyla sapan yapımı için önemli olan yüzük, kaldırma işlevlerinde sağlam olması gereken parçadır.

En Kaliteli Yüzük Çeşitleri

Hamdi Dede vitrininde en kaliteli yüzük çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bununla beraber istediğiniz her boyuta göre de sipariş oluşturabilirsiniz. Arzu ettiğiniz oranda yüzük ürününü sepetinize ekleyebilirsiniz.  

Çerez Kullanımı